Våre medarbeidere

Christina Getz

Administrasjons- og markedsansvarlig

Mobil: 94 88 73 11
Direkte: 55 21 41 50
Epost: Christina.Getz@opus.no

Nancy Jøssang

Daglig leder | Sivilarkitekt

Mobil: 98 02 40 36
Epost: nancy.jossang@opus.no

Kari Olrich Sørebø

Avdelingsleder landskap | Landskapsarkitekt MNLA

Mobil: 99 15 33 16
Epost: kari.sorebo@opus.no

Aleksandra Kurzynska-Janiszewska

Avdelingsleder kart | Arealplanlegger

Mobil: 45 80 74 16
Epost: aleksandra@opus.no

Gunnar Wiederstrøm

Spesialrådgiver

Mobil: 95 73 93 21
Epost: gunnar@opus.no

Kristel Solevåg Bellerby

Spesialrådgiver | Planlegger

Mobil: 97 02 96 52
Epost: kristel.bellerby@opus.no

Taral Zahl Jensen

Spesialrådgiver | Planlegger

Mobil: 98 29 14 45
Epost: taral.jensen@opus.no

Marie Bjelland

Planlegger | Biolog

Mobil: 98 02 02 47
Epost: marie.bjelland@opus.no

Vigdis Lode

Planlegger | Geograf

Mobil: 94 88 42 20
Epost: vigdis.lode@opus.no

Torunn Johanna Rosnes

Planlegger | Kunsthistoriker

Mobil: 91 35 92 88
Epost: torunn.rosnes@opus.no

Siren Sælemyr

Planlegger | Geograf

Mobil: 94 88 74 22
Epost: siren.salemyr@opus.no

Frederic Bull-Tornøe

Planlegger | Ingeniør

Mobil: 99 24 01 38
Epost: frederic@opus.no

Kaia Marie Amland

Arealplanlegger

Mobil: 91 11 98 28
Epost: kaia.amland@opus.no

Heidi Rosendahl Lindebotten

Naturgeograf | Planlegger

Mobil: 47 85 60 88
Epost: heidi.lindebotten@opus.no

Anne Mette Mydland

Biolog

Mobil: 98 42 47 44
Epost: anne.mydland@opus.no

Ole Kristian Spikkeland

Biolog

Mobil: 48 09 86 53
Epost: ole.kristian.spikkeland@opus.no

Tone Holand

Planlegger | Sivilarkitekt

Mobil: 47 64 53 79
Epost: tone@opus.no

Guro Rød Alver

Sivilarkitekt | Planlegger

Mobil: 94 88 46 50
Epost: guro@opus.no

Elin Vetaas

Sivilarkitekt

Mobil: 47 83 72 82
Epost: elin.vetaas@opus.no

Lars Kyrre Rofeldt

Sivilarkitekt

Mobil: 48 20 81 04
Epost: lkr@opus.no

Ina Bakka Sem-Olsen

Sivilarkitekt

Mobil: 92 04 90 25
Epost: ina@opus.no

Siste Nyheter

Flere nyheter